صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
   قوانین ثبت نام

تعهدنامه ثبت نام دوره ها وآزمونهای موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

داوطلب عزیز ضمن عرض خیرمقدم،خواهشمنداست مطالب مندرج دراین تعهدنامه را به دقت مطالعه نموده، سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

1.      کلیه درخواست های داوطلب (آموزشی، مالی، انصراف و ...) می بایست به صورت کتبی به مسئول ثبت نام تحویل گردد و به درخواست­های شفاهی حضوری و تلفنی و ... ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2.     تاریخ شروع هر دوره در موارد خاص ممکن است تا دوهفته به تعویق افتد و در صورت وقوع این مساله اطلاع رسانی لازم به داوطلب خواهد شد.

3.     در صورت تاخیر داوطلبان در کلاسها، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این کلاس توسط اساتید نخواهد داشت.

4.     پرداخت کل شهریه (چه نقدا و چه به صورت چک) می بایست قبل از شروع دوره باشد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود داوطلبان به کلاس جلوگیری خواهد شد.

5.     انصراف از کلاس ها و آزمون­ها به هیچ وجه قابل قبول نمی­باشد و شامل هیچ یک از موارد کسر وجه  ماده 6 نخواهد شد.

6.     موارد انصراف و استرداد شهریه: (مهم)

  • تا 7 روز مانده به شروع دوره استرداد شهریه پس از کسر 20 درصد از کل شهریه دروس انتخابی امکان پذیر می باشد. (توضیح: اگر داوطلب حتی کل مبلغ شهریه را نیز نپرداخته باشد، 20درصد از شهریه دروس انتخابی کسر خواهد شد.)
  • از 7 روز مانده به شروع دوره تا 2 روز مانده به شروع دوره 50 درصد از کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
  • از 2 روز مانده به شروع دوره  شهریه آن به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، هرگونه نارضایتی از استاد، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان و سایر موارد پیش بینی نشده دیگر) مسترد نخواهد شد.
  • پرداخت بخشی از مبلغ ثبت نام (بابت رزرو، ثبت نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.

تبصره: ثبت نام حین برگزاری دوره­ها نیز شامل بندهای ماده 7 خواهد بود.

تبصره: عدم شرکت در دوره­ها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

7.     محل برگزاری کلاس با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مصالح مختلف از سمت موسسه قبل از شروع کلاس تعیین خواهد شد؛ که ممکن است در محل موسسه یا محل دیگری باشد.

8.     تعداد شرکت کنندگان در هر کدکلاسی بنا به عرف سال­های قبل موسسه و بر اساس موارد مختلف توسط موسسه تعیین می­گردد.

9.     ملاک اطلاع رسانی موسسه، اعلانات رسمی در سایت­های موسسه و اوراق سربرگ دار موسسه می باشد و هرگونه استناد به نقل قول­های شفاهی از پرسنل مجموعه، اساتید و یا سایر داوطلبین پذیرفته نخواهد بود.

10.    در صورت عدم تسویه کامل یا وصول چک­های صادره داوطلب، موسسه مختار است وی را تا هنگام وصول مطالبات از ادامه شرکت در تمامی خدمات موسسه باز دارد.

11.    در صورتی که داوطلب از تخفیف زمانی استفاده کرده باشد، می­بایست در مهلت تعیین شده تسویه حساب کامل انجام دهد، در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی حذف خواهد شد.

12.   در برخی شرایط خاص ممکن است مدرس دوره ثبت نامی بنا به نظر موسسه تغییر یابد، در این صورت دوره مربوطه روال عادی خود را خواهد داشت.

13.  داوطلبانی که تعدادی از کلاس­های خود را برای دوره بعد رزرو و ثبت نام می نمایند، حق انصراف از دوره بعد را به هیچ عنوان (ازقبیل عدم تطبیق برنامه اعلامی، منصرف شدن و ...) ندارند.

14.   بسته به نوع و شرایط هر دوره گواهی نامه ی پایان دوره، بین دو هفته تا یک ماه بعد از اتمام دوره در محل موسسه آماده تحویل می باشد.

15. دانشپذیران موظفند در دوره های مربوط به نرم افزار که نیاز به رایانه دارند، جهت شرکت در دوره لپ تاپ به همراه داشته باشند و در صورت نداشتن لپ تاپ قبل از شروع دوره با موسسه تماس حاصل فرمایند تا راهنمایی های لازم انجام گیرد. همچنین دانشپذیران موظفند هنگام شرکت در دوره ها شئونات اسلامی را رعایت کنند و با پوشش دانشگاهی در کلاس ها حضور یابند.

16. ثبت نام در کلیه دوره ها در صورت هماهنگی با موسسه (و در صورت عدم تکمیل ظرفیت کد مورد نظر) تا روز برگزاری دوره به صورت آنلاین (از طریق سایت Tihe.ac.ir) امکان پذیر می باشد. چنانچه ثبت نام از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب باشد متقاضیان می بایست حداقل دو روز قبل از شروع دوره، فیش واریزی را اسکن و به آدرس Tihe.ac.ir@gmail.com ایمیل یا به شماره 89776420-021 فاکس نمایند.

17.   تغییر هر یک از دوره ­های انتخابی تنها با درخواست کتبی و تاییدیه موسسه ممکن می باشد.

18.  کلیه اطلاعیه ­های شروع دوره و تغییر زمانی کلاس­ها در سایت tihe.ac.ir اعلام می­گردد. مسئولیت پیگیری با داوطلب می­باشد.

19.   ثبت نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و ...) در حکم تایید کامل این تعهدنامه است که در سایت نیز موجود می­باشد.


دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©